Čtenářské dílny krok za krokem

 akreditovaný webinář

Webinář ve dvou 90minutových lekcích poskytne konkrétní rady pro zavedení do výuky na ZŠ i SŠ a představí mnoho aktivit do hodin s prozaickými texty i s básněmi. Absolvent webináře může hned druhý den realizovat ve své výuce konkrétní lekce čtenářských dílen. Webinář je určen pro ty, kteří se chystají s dílnami čtení začít, a zároveň pro ty, kteří již dílny čtení zkouší a potřebuji získat větší jistotu.                                                                                                                                  

Pro šablony: čtenářská gramotnost

Recenze od Lucie Zahrádkové, ZŠ U Obory, Uhříněves:

Delší dobu mě mrzelo, že děti nečtou a přemýšlela jsem, jak to změnit. Tak jsem se přihlásila na webinář Čtenářské dílny. 

Velice mě zaujalo množství nápadů a inspirací. A teď se kterou třídou to zkusit? Mám jednu sedmou třídu. Je to třída dost problematická a to nejen chováním. Třetina třídy má PO a třetina třídy OMJ. 

Byla jsem velmi mile překvapena, děti skutečně četly a snažily se mi odpovědět na zadanou otázku. Po zvonění neutíkaly, ale čekaly, až odpovědí všechny. 

Opravdu mohu webinář jen doporučit. Odcházela jsem ze třídy nabitá a nadšená a řekla jsem si, že i když nebudu stíhat ŠVP, tohoto se nevzdám.